Тенденція останніх років свідчить про збільшення інтересу абітурієнтів до навчання за межами України. Так опитування серед випускників шкіл цього року вказує на зростання попиту на навчання у Польщі. Більш ніж 14 відсотків нинішніх старшокласників звертають свою увагу на те, що освіта у польских вишах стала доступнішою і вони хотіли б продовжити своє навчання саме у Польщі. Головна перешкода, яку потенційні абітурієнти вбачають для себе полягає у тому, що вони не достатньо володіють польскою мовою. Знання англійської мови у школярів значно кращі, ніж знання польскої. І це зрозуміло, оскільки польську мову у школах майже не викладають. Ось чому курси польської мови з Univerpl користуються неабиякою популярністю.

Але для студентів, які мають намір навчатися на математичних чи комп'ютерних спеціальностях виникає додаткова проблема - розуміння термінології. І хоча тут досить багато зрозумілих термінів, тим не менше звикання до тієї ж Windows польскою потребує часу. Ось чому, записавшись на курси вивчення мови слід звертати увагу на оволодіння не тільки повсякденною лексикою, а й специфічною, відповідно до майбутньої професії.

Обираючи курси польської мови потенційному абітурієнту слід детально ознайомитися з програмою навчання, яку пропонують, та заздалегідь подбати про те, щоб у програмі були необхідні розділи та поцікавитись або навіть попередньо поспілкуватися з викладачами та з'ясувати наскільки вони знайомі з термінологією за вашим обраним фахом.


• Тел.: (044) 33-20-930 • Email: info@univerpl.com.ua

Рубрика «Репетиторы»
2016-05-19 • Просмотров [ 1186 ]


 Похожие публикации