Новые сообщения · Правила  
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум ПРОГРАММИСТОВ » МИР ВОКРУГ » Работа » Бізнес ідеї. Як відкрити свій бізнес?
Бізнес ідеї. Як відкрити свій бізнес?
Ти уже не одноразово задумувався над тим, щоб відкрити власний бізнес, чи не так? Але через відсутність досвіду у цій сфері полишав таку ідею до кращих часів.  На сьогодні є безліч варіантів для того, щоб відкрити власний бізнес з нуля без великих матеріальних вкладень. Непотрібно боятися розпочинати щось нове, будь яка справа буде перспективною, якщо вона є до душі бізнесмену. Коли ти ставиш перед собою ціль працювати у задоволення та займатися виготовленням якісного продукту, діло за фінансовою стороною не постоїть чим би ти не зайнявся. Якщо ж навпаки, людина на перший план ставить на меті фінансове збагачення – будь яке ремесло навіть саме просте завдасть багато проблем та труднощів із якими потім буде досить важко дати раду. Гроші є основною метою підприємництва, просто одним вони приходять легко, а інші ж витрачають на це більше сил та часу. Це перевірено уже не однією сотнею тисяч підприємців. Тому, якщо ви тільки розпочинаєте свій життєвий шлях саме в плані підприємництва, власної справи – звернути увагу варто саме на це.
З чого розпочати?
З чого ж потрібно розпочинати свій бізнес, найперше і головне - це ідея. Вам потрібно визначитися, чим хочете займатися: комерцією, надавати послуги, відкрити виробничий цех. Головною умовою є те, щоб ідея могла практично реалізуватися, тобто знайшла свого кінцевого споживача. Уже на цьому етапі потрібно подумати хто ж буде купувати вашу продукцію, наскільки вона буде затребуваною аби потенційний покупець відразу захотів з вами співпрацювати. Ідеї для відкриття власного бізнесу з нуля або з невеликими фінансовими затратами заполонили інтернет, обирай будь-яку і розвивайся! Якщо ж ви креативна людина яка має почуття стилю, вміє малювати, володіє програмами Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDRAW, то у вас є чудова перспектива відкрити власний бізнес з друку на одязі. На сьогодні такий бізнес досить актуальний, адже компанії, люди різних вікових категорій активно використовують такі речі, хтось для власного естетичного задоволення бажає придбати красиву принтовану річ, інші ж такі як, юридичні особи, зазвичай купують дані речі в якості уніформи, корпоративного сегменту товарів, мерчу та промо продукції для реклами і різних міроприємств. Це бізнес, який можна виконувати власними руками та розпочати його без особливого досвіду.
 
Саме тому ми пропонуємо розпочати свій бізнес у сфері дизайну та друку, він не передбачає великих вкладень, цікавий та дозволяє реалізувати себе, як дизайнер, стиліст та рекламіст. Для того, щоб вдало розпочати власний бізнес та уникнути багатьох проблем, потрібно добре обдумати вашу ідею для власного бізнесу та викласти детальний бізнес-план на папері. Кращим способом буде запис усіх пунктів короткими тезами, він може вважатися вашою першою персональною інструкцією, дотримуючись якої, шанси на успішне просування вашого власного бізнесу будуть гарантовані. Бізнес-план у сфері дизайну та друку буде  складатися із створення асортиментного ряду, далі потрібно знайти постачальників, набрати персонал, розібратися із документацією та визначитися із стратегією продажів. Це чудовий варіант сімейного бізнесу на дому (домашній бізнес).
 
 Обговоримо більш детально етапи бізнес плану, на які необхідно звернути увагу для того, щоб розпочати власний бізнес:
1. Коли ви визначилися з ідеєю потрібно створити колекцію продукції із різними та оригінальними принтами, яка буде актуальною для вашого клієнта. Таку колекцію потрібно постійно оновлювати в залежності від нових трендів.
2. Далі створюємо інтернет-ресурс, для цього можна використати дошки оголошень, сторінку у соціальних мережах, що буде досить актуальним адже більшість інформації у наш час дізнаються саме із соціальних мереж, також відкрити власний міні-інтернет магазин, наприклад в мережі Інстаграм або замовити власний сайт та викласти свої роботи на ці ресурси.
3. Коли ми вже оприлюднили свої роботи потрібно домовитися із приватною друкарнею по співпраці за системою дропшиппінг, яка буде друкувати на перших порах. Але варто бути уважними і пам’ятати, що залежати від когось завжди несе з собою ризик. Досить багато відгуків наших замовників про те, що не усі підрядники вкладаються в терміни, тому бажано перевірити декілька та обрати те підприємство, яке відповідатиме вашим побажанням взаємної праці.
4. Наступним кроком буде відкриття рахунку у Банку та узаконення вашої діяльності як бізнесмена в Податковій інспекції шляхом відкриття юридичної особи. На початку можна працювати з бухгалтером віддалено, це економніше та вигідніше, аніж вести свою бухгалтерію самостійно, допускаючи помилки та виплачуючи штрафні санкції, краще буде найняти професіонала який точно знає, що і як потрібно робити.
5. Ще одним кроком є налагодження системи обслуговування вхідних запитів клієнтів, спершу можна надавати консультації клієнтам самостійно, а далі набрати на роботу менеджерів зі збуту. У цій галузі конкуренція є мінімальною, адже кожен дизайнер має свій індивідуальний стиль і клієнт, якому сподобаються саме ваші роботи, обов’язково обере їх з-поміж інших.
 
Перспектива
Кожен бізнес має свої певні ризики, не існує такої бізнес сфери, в якій вони відсутні, але, якщо ця справа вам буде до душі, замовлень буде з кожним днем все більше і ваші справи підуть угору. Коли ваші продажі здобудуть статус стабільних, можна задуматися і про своє власне друкарське обладнання та організувати власний друкарський цех. Друк на текстилі поділяється на:
шовкотрафаретний,сублімаційний,прямий цифровий друк,термотрансферний. 
Також варто розглянути компютерну машинну вишивку, оздоблення стразами та іншими термонаклейками, яких не достатньо для того, щоб розпочати власний бізнес, та мати таке обладнання в своєму арсеналі є великим плюсом для приватної друкарні.
 
Шовкотрафаретний друк являє собою спосіб перенесення зображень на матеріал за допомогою виготовленого трафарету, закріпленого на спеціальній сітці. Через отвори сітки  барвник потрапляє на поверхню виробу та залишає чіткий відбиток. Така технологія принципово відрізняється від інших методів друку по текстилю. Рідка фарба проникає в структуру тканини, обволікаючи нитки матеріалу, що дозволяє принту служити довгий час, не стиратися та не тьмяніти. Такий друк має свої плюси та мінуси, як і будь який інший вид. Із основних плюсів можна відмітити низьку собівартість на велику кількість, таким методом можна дуже швидко віддавати великі тиражі. Проте недоліки тут теж існують, адже цей процес є дуже трудомістким -  для кожного друку потрібна своя трафаретна форма, пофарбована тканина потовщується та не пропускає повітря, відсутність градієнту. Для виготовлення таких виробів потрібно придбати спеціальне обладнання таке як: шовкотрафаретний друкарський верстат, друковані форми-трафарети, ракеля та фарби. Вартість комплекту обладнання буде від 4000 доларів США найбюджетніший набір до  25000дол. – професійний з автоматичним обладнанням.
 
Сублімаційний друк  - це той метод, який є одним з найвигідніших для друкаря-початківця. Сублімація - це перенесення зображення з тимчасового носія (переважно паперу) на потрібну поверхню - тканину, метал, кераміку, камінь, дерево, тощо. Нанесення відбувається при температурі 180 – 220 ° С. В процесі нагрівання барвник переходить з твердого стану в газоподібний, минаючи фазу рідини. Сублімаційні чорнила глибоко проникають в волокна тканини і створюють зносостійкі принти з високою деталізацією. Важливо знати, що для даного виду нанесення тканина має скаладитися із високого відсотку синтетики  - поліестеру, тоді друк буде стійким та яскравим. До плюсів цього виду друку можна віднести стійкість малюнка до вицвітання і багаторазового прання, фотографічна чіткість принту, відсутність етапу промивання форм. З мінусів лише один явний – матеріал, який підлягає нанесенню, повинен бути синтетичний білого кольору, так як в сублімаційних фарбах білого немає. Для друку методом сублімації необхідно придбати спеціальне обладнання: термопрес (бажано багатофункціональний з планшетною плитою для одягу та аксесуарів: сублімаційних футболок, сублімаційних толстовок, сумок, подушок - та насадками для чашок, тарілок і головних уборів), струменевий сублімаційний принтер,  витратні матеріали такі, як сублімаційне чорнило, сублімаційний папір, термоскотч та необхідні заготовки для друку (білі футболки для сублімації, кепки для сублімації, кофти, сумки, тощо. . Вартість комплекту обладнання буде від 500доларів США (стартовий комплект з усим необхідним) до 25000дол. – при покупці каландру для друку на рулонах тканини. Сублімаційний друк на сьогодні досить поширений вид домашнього бізнесу, рекомендуємо на нього звернути особливу увагу.
 
Прямий цифровий друк - це нанесення зображення на тканину чорнилом за допомогою текстильного принтеру. Прямий друк на тканині дозволяє відобразити всі деталі картинок або фотографій на одязі найточніше. Для прямого друку підходить практично будь-який вид натуральної тканини. До його плюсів можна віднести високий рівень деталізації, зображення стійке його можна прати більше 40 разів (при дотриманні правил догляду), екологічний метод друку. Прямий друк має свої мінуси, тут відсутня чітка кольоропередача, не можна використовувати золоту фарбу, срібну та неонові кольори, а також невелика видача в робочу зміну, якщо розглядати принтер до 40 000дол. , до прикладу,принтер Polyprint TexJet echo 2  – з робочим полем 41 х 60 см видає всього навсього до 50 принтів А3 за робочу зміну, а це дуже мало. Даний вид вигідно використовувати для друку дизайнерських принтів з високими націнками за оригінальність. Також варто зазначити, що при даному виді друку все одно потрібно малюнок закріплювати термопресом. Швидкісним даний друк є на рулонах тканини, вартість такого обладнання розпочинається від 50 000 дол. США.
 
Термотрансферний вид друку має свої особливості для того щоб нанести вибрану картинку на певний виріб, її необхідно перевести на спеціальну плівку чи папір. До плюсів такого виду друку можна віднести великий вибір предметів для декору, друк відбувається із великою швидкістю, малюнок не стирається. Мінуси -  обмеження у кольоровій палітрі, ілюстрація трішки ущільнює тканину, неможливо створити нанесення з елементами розмір яких менший 1мм. Для виготовлення таких виробів потрібно придбати термопрес та ріжучий плотер , вартість комплекту біля 1000 доларів США.
 
Технології в друці на одязі не стоять на місці. ми розповіли вам про самі поширені види друку, обладнання, яке перелічене вище, легке в обслуговуванні, так як багато комплектуючих до нього є на ринку України і не потрібно чекати доставку із-за кордону, яка часто займає багато часу. Розпочавши свій бізнес з нуля, працюючи за системою дропшиппінг, вклавши трішки сил та терпіння, за недовгий термін ви можете придбати собі хорошої якості друкарське обладнання.
 
І на заключення цієї статті хотілося б побажати вам успіхів у власній справі, чим би ви не зайнялися! Якщо ж ви відчуваєте, що друкарське ремесло вам близьке і цікаве, ми з радістю допоможемо вам у вашому починанні: порадимо, яке обладнання краще купувати, з якого асортименту розпочати, забезпечимо якісним одягом для друку, розхідними матеріалами, деяким обладнанням та іншою сувенірною продукцією, на яких спеціалізуємося уже майже 10 років. Нехай мрії кожного здійсняться, а амбітні цілі буде досягнуто!

Лінк - https://sdvu.ua/index.php?route=blog/blog&blog_root_id=00&blog_id=11&lang=ua


ghhh678
1 | Автор: alyonaaaaaa | 2023-09-29, 09:19   |  Репутация: [ + 0 ]
Форум ПРОГРАММИСТОВ » МИР ВОКРУГ » Работа » Бізнес ідеї. Як відкрити свій бізнес?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: