Масиви на Blockly

Масиви на Blockly.

Урок 2. Управління декількома об'єктами

У Scratch початок системи координат -
це центр полотна. Від центру вправо значення х збільшується, вліво -
зменшується (стає мінусовим, негативним). Аналогічно з віссю y. за
напрямку вгору йдуть позитивні значення, вниз - негативні. чим
далі від центру, тим більше абсолютне значення числа.

Урок 6. Малювання в Scratch

У KTurtle можна було організувати взаємодію програми з користувачем лише за допомогою діалогових вікон. У Scratch можна використовувати миша і клавіатуру. Для наочної ілюстрації цих можливостей імпортуємо з бібліотеки Scratch об'єкт Drawing pencil (малює олівець) він знаходиться в каталозі Things (Речі).

Урок 4. Інтерактивність, умови і змінні

Під інтерактивністю будемо розуміти можливість взаємодії між об'єктами, що належать різним середах. Наприклад, якщо в написаній нами програмі задано, що кіт з Scratch наздоганяє миша з Scratch, а вона реагує на нього і тікає, то це не вважатимемо інтерактивністю. І кіт і миша - об'єкти одного середовища.

Урок 9. Граємо з геометричними фігурами

Кішка Скретч є нащадком древньої черепашки Лого і буде ввічливо повідношенню до старших родичів показати, що і наша кішка може малювати геометричні фігури не гірше черепашки. Більшість геометричних проектів, кота, які виконувалися з черепашками Лого та іншими виконавцями, можуть бути успішнореалізовані і в середовищі Скретч.

Урок 7. Діалог з програмою

Мови програмування по суті виконують ті чи інші операції над даними (числами, рядками, списками та ін.). Ці дані в програму може "Закласти" програміст або ж вони будуть надходити від користувача в процесі виконання програми. Наприклад, якщо програма виконує множення числа на саме себе, то це число може бути отримано від користувача. щоб користувач ввів число, повинна виконатися якась вбудована команда, що надає інтерфейс для введення даних.

Написання першої програми на Blockly

Написання першої програми на Blockly.

Арифметичні і логічні операції на Blockly

Арифметичні і логічні операції на Blockly.

« 1 2 ... 122 123 124
Новое в библиотеке
Лучшее на сайте
Рекомендуем
Анекдоты и фразы