Університет – це фантастична можливість збагатити розум знаннями та на все життя запам’ятати незабутні студентські свята та роки. Люди завжди говорять нам про те, що необхідно максимально використати час навчання в університеті, і один із відмінних способів зробити це – отримати освіту за кордоном, яка точно не дозволить забути ці часи навіть через десятки років. Ми зробили запит експертам агентства Мудра, аби виявити для вас найбільш привабливі країни для навчання, де можна отримати не лише високоякісну освіту, а й насолодитися неймовірними історичними пам'ятками. Тож ось вам рейтинг найкращих країн для навчання за кордоном для тих, хто любить навчатися та подорожувати водночас.

Іспанія

Іспанія в значній мірі створена для навчання за кордоном. Тут вам не доведеться турбуватися про ранні підйоми заради лекцій о 9 ранку – навчання починається набагато пізніше. Іспанія пропонує студентам довгі обіди, смачну їжу та нескінченне нічне життя.

Оскільки вартість навчання та вартість життя в Іспанії нижчі за інші європейські країни, та особливо дешеві порівняно з США, ця країна насправді є одним з найдешевших місць для навчання за кордоном у Європі. Тож ви можете витратити заощаджені гроші на подорожі або на Сангрію та Паелью.

Великобританія

Запитайте когось із-за меж Великобританії про місцеві університети, і ви напевно почуєте про Кембридж або Оксфорд. Однією з важливих речей щодо отримання вищої освіти у Великобританії, особливо якщо лише ненадовго, є розмір країни.

Само по собі Великобританія невелика, що робить подорож між містами настільки простим і дає вам чудову можливість побачити більше країн. Великобританія також служить фантастичним шляхом до інших країн Європи, а рейси до Франції, Ірландії та Нідерландів тривають менше години.

Китай

Якщо ви хочете вийти за межі своєї зони комфорту, то навчання за кордоном у Китаї – найкращий спосіб зробити цей стрибок. Хоча їжа навряд чи нагадуватиме вам звичну українську кухню, справжня китайська їжа дивовижна. Класика емігрантів включає в себе куряче гонг бао і локшину, витягнуту рукою, але якщо ви шукаєте щось більш цікавіше, завжди знайдеться тверда кров качки, а то й голова кролика.

Китай, будучи такою величезною країною, надзвичайно різноманітне місце. У Китаї є 33 провінції, кожна з яких представляє велику маленьку країну. Кожна провінція розмовляє своїм діалектом і зберігає свої унікальні традиції, тому подорожі по Китаю ніколи не бувають нудними.

Хоча їжа та культура – це величезні фактори, найбільша перевага навчання за кордоном у Китаї – ціна. Вартість життя ідеально підходить для студентів і, безумовно, ця країна є однією з найдешевших місць для навчання за кордоном.

Рубрика «Студентам»
2019-11-11 • Просмотров [ 30 ]


 Похожие публикации