Нічого дивного у тому, що професія людини робить відбиток на психотипі людини і змушує діяти цю людину у звичайних побутових умовах у відповідності із сформованими стереотипами професії. І програмісти не виключення, а навіть ті, на чийому поведінковому факторі вплив професійних звичок відчувається якнайбільше.

Постановка задачі. Уявимо собі типовий випадок, коли виникла потреба (ТЗ будо видано дружиною) встановити на кухні витяжку, а програмісту доручено обрати найприйнятнішу модель. Якби за запитом в інтернеті - кухонна плоска витяжка можна було отримати тільки один варіант, то проблеми б не існувало: знайшов де купити та пішов та купив - ось і увесь алгоритм дій. Але ж на ринку представлено безліч моделей і форм-факторів, а отже задача стає дійсно складною. І тут без застосування логіки програмісту не обійтись.

Алгоритм обрання витяжки

  • 1) Навіщо воно потрібне? Маємо квартиру-студію, у якій кухня сумісна з кімнатою, а тому, коли "створюється їжа", то без потужної витяжки всидіти в кімнаті а тим більше працювати стає неможливо.
  • 2) Це потрібно якось підключати. Тому важливими є форма та розміри, спосіб підключення та монтажу у наявні меблі та канали відведення. Отже форму обираємо так, щоб влізло та можна було під'єднати.
  • 3) Що всередині? Аналізуємо принцип дії. Що за двигун, його потужність та здатність всмоктати випарування з плити. А також рівень децибел від роботи бо якщо буде дуже густи, то доведеться тікати з кімнати.
  • 4) Налаштування. Чи воно має якісь режими роботи, як їх перемикати, чи потрібні до нього драйвери витратні матеріали.
  • 5) Обслуговування. Витяжку потрібно мити? Як і чим? Як часто? Воно може зламатися, а де його ремонтують і скільки це коштує?
  • 6) Тестування роботи. А чи можна агрегат повернути чи обміняти, якщо щось піде не так?
  • 7) Експлуатація. Чи потрібно навчатися керувати цією витяжкою та мати деяку кваліфікацію та досвід використання? Що не можна робити? Які є безпекові правила? Чи є захист від дітей та домашніх тварин? Коли і що слід міняти. Як часто слід міняти фільтри?
  • 8) Здача у експлуатацію. Мені самому його доведеться встановлювати, чи прийдуть фахівці?

Як бачите усе надзвичайно просто і алгоритм обрання зрозумілий навіть не програмістам. Користуйтесь, будь ласка.

Рубрика «Работа»
2022-11-09 • Просмотров [ 77 ]


 Похожие публикации