Час, проведений дітьми перед екраном завжди створював великий головний біль для батьків, але все значно погіршилось через масовий перехід на дистанційне навчання. Немає сумніву, що соціальні мережі, відеоігри, телебачення мають шалений вплив учня. Тому варто приділяти особливу увагу пристроям комунікації, таким як смартфон, а зокрема якості екрана. Для учня початкових класів оптимальним може вважатися iphone 8, наприклад.

Онлайн інструменти навчання відкривають учням нові простори, допомагають у соціалізації, підвищують творчі здібності та сприяють самовираженню. Завдання для батьків полягає в тому, щоб знайти ідеальний баланс між часом, проведеним за екраном для навчання, і дозвіллям. Ось кілька простих ідей, як інтегрувати навчання в час, який учень проводить перед екраном.

Будьте більше залучені до навчання

Для більшості батьків перехід на нову модель навчання відбувся стрімко, але їм було важко контролювати час перебування дітей перед екраном. Щоб ваша дитина могла скористатися величезними перевагами онлайн-навчання, приділяйте цьому процесу більше уваги. Важливо поговорити зі своєю школою та зрозуміти, як працює програма онлайн-навчання, та надати поради, які можуть зменшити час використання екрана пристрою.

Переконайтеся, що ви розумієте, скільки часу ваша дитина повинна проводити за екраном. Це допоможе вам стежити за процесом та гарантує, що дитина навчається та не бере участі в у якихось діях в Інтернеті, що не мають відношення до навчання. Зробіть час за екраном веселим для своїх дітей і відкривайте нові речі разом. Коли ви заходите з ними в Інтернет або шукаєте та знаходите щось нове, ваша дитина наслідує цей приклад. Час перед екраном стає не просто часом, щоб вбити нудьгу, а можливістю вчитися.

Визначте екранний час для вашої родини

Час перед екраном iphone x тепер є невід’ємною частиною навчання, але він буде корисним лише, якщо ви встановите правила для своєї родини. Як батьки, візьміть під контроль програмне забезпечення та визначте, які платформи прийнятні для застосування.

Для початку поговоріть зі своїми дітьми про силу телебачення, відеоігор, музики, онлайн-читання та соціальних медіа як засобів навчання. Встановіть правила щодо сайтів соціальних мереж, які ваші діти мають відвідувати, щоб спілкуватись з однолітками. Користі буде більше, якщо ви особисто оціните та схвалите ці платформи. Такий моніторинг важливий для захисту вашої дитини та забезпечення її взаємодії з корисним вмістом.

Використовуйте силу ігор

Діти люблять відеоігри. Дослідження показують, що 75% сучасних родин мають принаймні одного гравця відеоігор у кожній сім'ї. У минулому відеоігри отримували багато негативу, але ставлення до них повільно змінилося. Є свіжі докази того, що відеоігри приносять користь навчанню, здоров’ю та суспільству.

Оскільки діти проводять так багато часу вдома, знайдіть щось веселе та цікаве, щоб їх зайняти. Навчальні онлайн-ігри для дітей кардинально змінюють процес навчання. Оскільки ваша дитина проводить багато часу в Інтернеті, скеровуйте її до корисного вмісту, який покращує її знання. Відеоігри допомагають дітям читати, координувати рухи, розв’язувати проблеми, візуально-просторові навички, створюватимуть соціальні зв’язки, стимулюватимуть творчість. Є широкий вибір інноваційних ігор, і ви можете зробити їх ще цікавішими, граючи зі своїми дітьми.

Встановіть цілі часу використання екрана

Чому ваша дитина в соціальних мережах? Чого вони досягнуть завдяки онлайн-чату з друзями? Перш ніж ваша дитина почне займатися онлайн, переконайтеся, що ви маєте уявлення, про що йдеться. Вони завжди повинні мати цілі щодо свого часу перед екраном.

Якщо ваша дитина хоче пограти в гру онлайн, запитайте її, як ця гра їй допомагає. Ви здивуєтеся, що діти багато знають, і це також відкриє вам очі. Що стосується соціальних мереж, поговоріть зі своїми дітьми та відкрийте їм очі на небезпеки, які можуть чатувати зовні. Допоможіть дитині відкрити неймовірні можливості для навчання, які вони можуть насолоджуватися завдяки цілеспрямованому проведенню часу перед екраном. 

Рубрика «Учеба»
2023-02-28 • Просмотров [ 331 ]

Оценка - 0.0 (0)

 Похожие публикации