З огляду на нашу цільову аудиторію, що складається із тих, кому подобається або є професійною діяльністю програмування та математика, завжди переймаємось оглядом корисних пропозицій, які можуть стати у нагоді нашим відвідувачам. Серед запитів, за якими до нас заходять наші поціновувачі - пошук пристойних курсів, які дозволять отримати сучасну кваліфікацію, пов'язану з програмуванням чи дотичну. Зазвичай також є серед пошукових запитів ключове слово "безкоштовно", що теж є зрозумілим. І тут є нюанси. Слід розуміти, що пропозиції безкоштовних курсів з'являються з різних причин. Ось деякі з них:

Чи бувають безкоштовні курси з програмування

Одразу зазначимо, що слід обережно ставитися до пропозицій безкоштовного навчання. Тим не менше і відкидати таку можливість не слід, особливо якщо ви абсолютний початківець і мета вашого навчання - зрозуміти чи вам навчання новій професії буде під силу і чи сподобається.

Коли ми рекомендуємо безкоштовні курсі

  • Якщо компанія використовує маркетингову тактику, намагаючись рекламувати свої послуги.
  • Якщо компанія зацікавлена у пошуку на свої вакансії і намагається знайти через свої курси пристойних кандидатів собі на роботу.
  • У разі, якщо компанія має зовнішнє фінансування курсів зацікавлених у тому аби отримати контакти з потенційними кандидатами на вакансії.
  • Коли курси мають освітні гранти.

Але, це не все. Як приклад, наведемо пропозицію безкоштовного навчання програмуванню від відомої компанії ITVDN, яка пропонує курси, маючи чітку позицію та бажання внести свій вклад у добру справу навчання та підвищення кваліфікації тих, хто цього особливо потребує у скрутний час: https://itvdn.com/ua/landing/free-for-ukraine і такі курси, без сумніву заслуговують на нашу рекомендацію.

На сайті ITVDN ви знайдете безліч корисних курсів. Вони мають різні формати, але акцент тут на відео-курсах, які завжди створюють відчуття безпосередньої присутності і взаємодії з викладачем. Один із таких курсів має допомогти опанувати професію QA-інженера: https://itvdn.com/ua/specialities/qa або тестувальника програмних розробок, якщо простіше. Зазначимо, що навчання тестуванню теж має свої спеціалізації і підійде тим, хто є ІТ-початківцем та має певний хист до роботи, яка потребує уважності та наполегливості. Хоча й саме опанування цієї професії виховує таку уважність та прискіпливість та навіть може змінити ставлення до повсякденних справ. Спробуйте.

Приклад, як тестувальник знаходить помилки

>Аби вам показати на прикладі, як діє тестувальник, пропонуємо вам перейти за попереднім (воно є першим на цій сторінці) посиланням на безкоштовні курси на лендінг-пейдж з описом безкоштовного курсу. Так от коли автор цією публікації зайшов на зазначену сторінку, то на інтуїтивному рівні, маючи певні навички тестувальника одразу знайшов помилку на сторінці. Ось такий сюрприз. А помилка така: у верхньому лівому кутку ви бачите логотип ITVDN. І він повинен мати посилання на головну сторінку сайту компанії. Так має бути за стандартами веб-розробки. Але ні - логотип не має активного посилання. А жаль. (Можливо з часом це виправлять, бо впевнені, що наш сайт читають і у такій крутій компанії як ITVDN).

Коли ми не рекомендуємо безкоштовні курси

  • Коли безкоштовні пропозиції стосуються застарілих курсів, до яких аудиторія втратила інтерес.
  • Коли навчання - засіб отримати трафік на сайт, а не основна діяльність компанії.
  • Коли навчання має статус - ноунейм, без конкретного викладача, без сертифікатів за навчання.

Рубрика «Учеба»
2022-12-31 • Просмотров [ 503 ]

Оценка - 0.0 (0)

 Похожие публикации