Інтернет не має державних кордонів і це його перевага над усіма іншими засобами комукацій. Але, певна проблема через постійні намагання блокувати ті чи інші сайти таки існує. Хто і чому блокує сайти то справа тих, хто так чинить. Але створюється нова проблема - як визначити, до якої держави має відношення той чи інший сайт?

Спробуємо конкретизувати питання, які можуть виникати з цього приводу. Моделюємо ситуацію: ви постійно і давно проживаєте у Німеччині, але маєте громадянство України, замовляєте створення сайту IT-Kitchen, яка зареєстрована в Україні, але викладаєте сайт на сервері, що розташований у Сполучених Штатах. А контент сайту має цільову аудиторію з Південної Америки. Чи можна вважати сайт українським тільки тому, що власник домена - українець?

А тепер запитання до наших читачів: як ви вважаєте слід визначати належність сайту? За власником доменного імені? За місцем розташування серверів? За доменною зоною? За контентом? Чи за цільовою аудиторією? І як тип сайту впливає на таке визначення?

Зрозуміло, якщо є певне підприємство, яке асоціюється з сайтом, то належність сайту можна визначати за місцем реєстрації такого підприємства. А якщо це приватний сайт, блог, наприклад, який не має бізнесу?

Навіщо може бути потрібним таке визначення? А хіба б для того, аби визначити чи порушує сайт (контент) сайту законодавство тієї чи іншої держави.

Рубрика «Интернет»
2019-01-29 • Просмотров [ 1033 ]

Оценка - 1.0 (2)

 Похожие публикации