Новые сообщения · Правила  
  • Страница 1 из 1
  • 1
Договор на бакалаврат
Вопрос прошлогодним бакалаврам и магистрам, которые выполняли работу на заказ. Как правильно должно выглядеть письмо на имя ректора с просьбой на выполнить такую-то работу ? Или дайте линк на ГОСТ, а то я таких вопросах не разбираюсь :(
1 | Автор: rikki | 2011-09-08, 19:15   |  Репутация: [ + 3 ]
ты хочешь чтоб тебе из универа кто то предложил делать работу по договору?

скорей наоборот - ты находишь предприятие или еще что то, которому может пригодится какие то результаты твоего диплома. и уже ты идешь и предлагаешь универу это сделать


If you can't make it GOOD make it LOOK GOOD. B.Gates
2 | Автор: DoVe | 2011-09-09, 16:24   |  Репутация: [ + 48 ]
Спасиб за отзыв, но я не то имел ввиду. Уже найден тот кто предложил работу по договору извне универа, мне нужна была сама форма для письма ректору (от имени предприятия).
Уже все узнал, топик можно закрывать.
3 | Автор: rikki | 2011-09-10, 19:53   |  Репутация: [ + 3 ]
3 | Автор: rikki | 2011-09-10, 19:53   |  Репутация: [ + 3 ]
Для написання аркуша на ім'я ректора з проханням виконати роботу на замовлення вам необхідно дотримуватися деяких формальних вимог. Хоча специфічного ДСТУ щодо написання саме такого листа я не знаю, але я можу надати загальні рекомендації та структуру, яка відповідатиме бізнес-етикету та формату кореспонденції.

### Структура листа на ім'я ректора:

1. **Верхній лівий угол:**
   - Назва вашої організації або ваші особисті контактні дані (ім'я, прізвище, посада, контактний телефон).

2. **Дата:**
   - Дата написання аркуша.

3. **Адресат:**
   - Ім'я та посада ректора, назва університету чи іншої вищої освітньої установи.

4. **Заголовок:**
   - "Прохання щодо виконання роботи на замовлення".

5. **Основна частина:**
   - Введення, в якому коротко вказується мета листа та ваші основні мотиви (наприклад, потреба у виконанні дослідження чи аналізу, які ваша організація не має можливості виконати самостійно).

   - Опис роботи, яку ви хочете замовити (обсяг, специфікації, терміни виконання).

   - Пояснення, чому ви вибрали саме університет ректора для виконання цієї роботи (наприклад, висока кваліфікація фахівців, доступ до необхідних ресурсів тощо).

6. **Заключна частина:**
   - Прохання про розгляд вашого запиту та повідомлення про можливість виконання роботи.

   - Запит на зустріч чи консультацію для обговорення уточнень щодо деталей роботи (якщо це потрібно).

7. **Закінчення:**
   - Формальне закінчення листа (наприклад, "З повагою," або "З найкращими побажаннями").

8. **Підпис:**
   - Ваш особистий підпис (якщо лист надсилається у паперовому форматі).

### Приклад структури:

```
[Назва вашої організації або ваші контактні дані]
Дата: [дата]

Ім'я та посада ректора
Назва університету

Шановний(а) [Посада] [Прізвище],

Прохання щодо виконання роботи на замовлення

Ми, [ваше ім'я та прізвище], представляємо [назва вашої організації або ваші контактні дані]. Звертаємось до вас з проханням розглянути можливість виконання нашої замовленої роботи, яка включає [опис роботи]. Наша організація вважає ваш університет найкращим партнером для такого проекту через [вказати причини].

Ми будемо вдячні за можливість обговорити деталі цього проекту на вашу зручну годину. Будь ласка, повідомте нам про вашу готовність та можливості для виконання даної роботи.

З повагою,

[Ваше ім'я та прізвище]
[Ваша посада]
[Контактні дані]

```

Це загальний шаблон, який можна адаптувати під конкретні потреби вашого листа до ректора університету. Не забудьте перевірити правила кореспонденції вашої організації щодо формату та стилю листування.
4 | Автор: DenH13855 | 2024-06-18, 16:32   |  Репутация: [ + 0 ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: