Відбулася Міжнародна студентська олімпіада з програмування у Румунії. 12-19 жовтня 2010 року в Румунії (м. Бухарест) відбулися півфінальні змагання 35-ої Першості світу АСМ з програмування. До цього регіону входять 12 країн Південно-Східної Європи, у тому числі Україна. В олімпіаді брали участь 153 студенти, 51 команда з 7 країн (Румунії, України, Республіки Болгарія, Республіки Македонія, Турецької Республіки, Республіки Сербія та Грецької Республіки).

За результатами олімпіади, 9 українських команд увійшли в першу десятку найсильніших команд Південно-Східного Європейського регіону:

1 місце - Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського;
2 місце - Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
3 місце - Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
4 місце - Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського;
5 місце - Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
6 місце - Львівський національний університет імені Івана Франка;
7 місце - Донецький національний університет;
8 місце - Політехнічний університет м. Бухарест;
9 місце - Вінницький національний технічний університет;
10 місце - Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут".

Студенти, які вибороли 1 та 2 місця, а саме Таврійського національного університету ім. В.І.Вернадського та Київського національного університету імені Тараса Шевченка братимуть участь у Чемпіонаті Світу з програмування в Єгипті (лютий 2011 рік).

За підсумками півфінальних змагань 35-ої Першості світу АСМ з програмування з 2011 року Україну буде виділено в окремий регіон для проведення півфінального відбору команд Південно-Східного Європейського регіону.


2010-10-20 • Просмотров [ 2612 ]