Що таке програмування?

Програмування - це класна річ! Програмування може бути засобом заробітку, захопленням (хобі), і, врешті-решт, це мистецтво.
Формально ж програмування - це процес написання програм на мові програмування. Програма – це послідовність команд.

Програмування – це складно?

Зовсім ні. Головне мати бажання і мотивацію, і тоді ви здолаєте всі труднощі. Важко в навчанні – легко в бою! Спочатку, звичайно, у вашому коді, буде безліч помилок, які не так просто буде виправити. Але далі стане зрозуміло, що помилки, в більшості випадків, одні і ті ж, і їх стане менше. Щоб написати відносно складну програму, її потрібно розділити на безліч більш простих тривіальних завдань, вирішити які не складе особливої праці. Крім того, в навчанні важливо розуміти, для чого потрібно робити те або інше завдання. Для чого сортувати масив? Для чого обрізати текст до двох перших абзаців? Безліч разів я чув подібні питання. В уроки на цьому сайті все буде пояснюватися. Реалізувавши одну більш-менш складну задачу, у вас з'явиться досвід, з яким далі все піде, як по маслу.

Що потрібно, щоб стати програмістом?

У першу чергу потрібне бажання! Втім, воно потрібно в будь-якій справі. Крім того, важливо мати терпіння. Програмування - це копітка справа. Від початку написання програми до результату може знадобитися багато часу, більшу частину якого буде займати пошук і виправлення помилок. Ви десь чули, що потрібно добре знати математику, щоб стати програмістом? Пфф. Математика розвиває логічне мислення, яке є вкрай важливим, і правильно було б говорити про нього. А знання математичних формул і всього іншого може знадобитися в специфічних програмах. Дуже бажано знання англійської мови, але не критично. Особисто я, коли шукаю інформацію з питань програмування, роблю це англійською. Інформації російською багато, але на англійській набагато більше. Крім того, більшість кращих веб-ресурсів з програмування англійською мовою. Важливо вміти шукати інформацію в інтернеті, використовуючи пошукові системи. Запам'ятовувати все не потрібно, та й не вийде. Швидше буде знайти відповідь на питання, чим ставити це питання на якомусь ресурсі. До вас все вже запитували і на всі є відповіді. В мережі є маса готових рішень, і не треба «створювати велосипеди».

Чому Сі-шарп?

Мов програмування є дуже багато і всі вони різні і призначені для вирішення різних завдань. Сі-шарп відмінно підходить для швидкого написання настільних додатків з зручним інтерфейсом. Крім того, він відноситься до одного з мов технології ASP.NET для розробки веб-додатків. Цей сайт, грубо кажучи, написаний на С#. Він відмінно підходить для того, щоб з нього починати вивчення програмування. Затребуваний і перспективний. Головною альтернативою З# є Java. І у першого і у другого мови є свої переваги і недоліки. Знаючи один з них, не складе великої праці перейти на інший. Але так як я закоханий в C# і знаю його краще всього, вивчати тут ми будемо його.

Автор Swytos                                              << наступна >>                                                 До змісту


2016-05-29 • Просмотров [ 718 ]