Серед програмістів, що є постійними відвідувачами нашого сайту, значна кількість є власниками автомобіля, за нашими спостереженнями. Аби зібрати певну статистику щодо нашої цільової аудиторії, проведемо тут опитування у нашому телеграм-каналі. Результати опитування дозволять нам зрозуміти зацікавленість наших відвідувачах у публікаціях, які є на перетині їх інтересів: авто-гаджети та їх софт, програмування для таких електронних гаджетів для авто, навігація та карти, і, нарешті, експлуатація та обслуговування авто. Можливо, за результатами опитування навіть створимо окрему рубрику для програмістів-автомобілістів. Отже, пропонуємо відповісти на прості питання:

Типово програмісти не мають часу на догляд за своїм авто, якщо це не хобі. Тому завжди знаходять компанії, які спеціалізуються на обслуговуванні авто так, аби можна було зосередитися на своїй безпосередній роботі. Тому, скоріше за все корисні огляди будуть викликати зацікавленість, сподіваємось. Ба, більше, дехто з веб-програмістів таки має ще пряме відношення до авто-тематики, створюючи сайти автомобільного спрямування.

А інколи програмісти дивують своєю оригінальністю. Ось одна з таких історій з нашого кола спілкування. Але спочатку згадайте Марка Цукерберга з його стилем одягу - однотипні футболки та й ще одного кольору, зазвичай. Таких диваків серед програмістів вистачає. В нашій історії усе почалось з ремонту авто, точніше з перетягування та оздоблення салону: сидінь, які були оздоблені новенькою та стильною екошкірою https://airbag-shop.com.ua/ekokozha/ та перетягування торпеди термовінілом: https://airbag-shop.com.ua/termovinil-dlya-peretyajki-torpedo-avto/. Якість та стильність так запали власнику, що він у той же колір там же замовив собі екошкіру і для крісла робочого та меблів у себе дома. А потім все це надихнуло його рухатися далі. Так з'явились черевики з цієї шкіри, потім куртка, штани та навіть шапка. Із залишків він змайстрував собі браслет, гаманець та замовив у майстрині декоративні чохли на гаджети: планшет, смартфон, ноутбук. Пошив рюкзак. І це виглядає хоч і дивно але таки стильно.

Коли цього оригінала питають - а які недоліки є у вашої примхи? Знаєте яка відповідь? Він говорить - я не розумію де я знаходжусь, дома за комп'ютером, граючи на авто-симуляторі чи дійсно їду дорогою.

Рубрика «Промзона»
2022-12-29 • Просмотров [ 111 ]


 Похожие публикации