Якщо ваша мета - спрямувати в каталог товарів максимальну кількість відвідувачів аби відзвітувати про збільшений трафік, то якість трафіка скоріш за все не має значення. Але слід усвідомлювати, що такі показники відвідуваності матимуть певний зиск для автоботів пошукових систем та рейтингів видачі, але не принесуть користі власникам інтернет-магазіну бо не збільшать кількість транзакцій з продажу товарів. У більшості ж випадків потрібен цільовий трафік та таргетинг. Навіть слід розуміти, що є потреба у диференціюванні відвідувачів сайту: наприклад, слід розрізняти тих, хто планує придбати нову техніку та тих, хто має намір купити айфон, що уже був у чиїхось руках. Для розуміння наведемо приклад, користуючись математичною термінологією, вибудовуючи підмножини множин та звужуючи фокус на конкретному товарі. Отже, на найвищому рівні вам потрібні ті, кого цікавить айфон, далі ви маєте відокремити модель - айфон 11, наприклад. На наступній ітерації звуження множини потенційних покупців слід розрізнити тих, хто шукає новий телефон і тих кого цікавить айфон 11 бу. І на останньому етапі відбувається таргетинг, у якому визначається також і місце придбання, а саме - айфон 11 бу львів, можливо тому, що покупець має намір особисто оглянути товар перед тим, як зробити свій вибір.

Алгоритм оцінювання фокус-аудиторії

Спробуємо консолідувати зазначене вище у якості більш-менш універсального алгоритму для визначення зацікавленості потенційних покупців уже на основі наведеного прикладу придбання конкретної моделі айфону у визначеному місці.

  • Оцінка вікових обмежень потенційних покупців: вживаний айфон найчастіше мають бажання придбати ті, хто ще не має достатніх доходів аби купити новий. Отже, зазвичай вік від 18 до 22 років найбільш вірогідний.
  • Статус покупця. Його визначають за потенційними пошуковими запитами. Наприклад, студентська аудиторія найчастіше шукає те, що пов'язане з навчанням. Лайфхак - на сайті створіть розділ, який може цікавити таку аудиторію.
  • Таргетинг. Тут просто можна націлювати показування рекламних банерів, наприклад, засобами Google Adsense тим, хто робить забити десь зі Львова чи навколишньої місцевості.

Як зацікавити купляти вживану техніку

Слід розуміти, що чим глибше підмножина вашої фокус-аудиторії, тим вона буде меншою. Але також можна використовувати і наступний трюк: спрямувати на сайт усіх, кого цікавить придбання айфону, але на ту сторінку, де аргументовано перелічуються переваги, які можна отримати від придбання бувшого у вжитку айфона. Робити це слід обережно, так щоб відвідувач сам усвідомив свою вигоду, а не відчував примус.

Новий айфон стає вживаним як тільки ви взяли його у руки
Важливо також використовувати не тривіальні аргументи на користь вживаних айфонів. Наведемо приклад. Зазвичай усі, хто торгує вживаною технікою пишуть, що вона у них у відмінному стані, а тому немає сенсу переплачувати. Ви ж можете написати, що у придбанні вашої техніки зацікавлені, наприклад, папараці, що шукають домашні фото відомих особистостей. А оскільки ви збираєте бу-техніку у Голівуді чи у Беверлі-Хілс або у Нью-Йорку, то є шанс отримати телефон Голівудської зірки чи когось ще. Або ж напишіть на сайті історію про те, що хтось таки купив уживаний айфон і отримав у якості бонуса усього 10 біткоїнів.

Рубрика «Интернет»
2022-08-04 • Просмотров [ 58 ]


 Похожие публикации