Отже, ви, як і усі програмісти чи фрілансери увесь свій робочий час напружено дивитесь у екран вашого комп'ютера. Або ж мабуть у вас не один екран, а два чи, навіть, три одночасно перед вашими очима. Як би ви не дотримувались рекомендацій лікарів та здорового глузду, але ваш зір страждає. І ви це розумієте, бо "продаєте свій зір та розум за ті гроші, що отримуєте за роботу". І якщо від напруженої роботи розум ваш не вичерпується, то про зір такого сказати не можна. Надто швидко ви уже почали чи скоро почнете відчувати, що вам потрібні окуляри чи контактні лінзи. І тут вам дещо слід знати.

Поради програмістам як обрати лінзи

  • Звісно насамперед слід обстежитися у лікаря та правильно підібрати окуляри чи лінзи.
  • Безумовно працювати за комп'ютером краще коли ваш зір має 100%. Але якщо у вас не 100% то лід зрозуміти, що для вас краще: окуляри чи контактні лінзи. Перша порада програмістам: нехай у вас будуть обидва варіанти. У різних ситуаціях можна використовувати різні варіанти. І вам слід відчути це і зрозуміти коли який варіант краще. Наприклад, вам окуляри натирають ніс за 16 годин за екраном. А до контактних лінз слід призвичаюватися.
  • Обираючи окуляри, віддайте перевагу легкій оправі та легким пластиковим лінзам аби ваші окуляри вам не заважали.
  • Обираючи контактні лінзи надзвичайно важливо врахувати, що ваші очі й так сохнуть через постійну напруженість. Отже лінзи мають бути з потрійним зволоженням, а тому зверніть увагу на лінзи dailies aquacomfort plus ціна на які, вам як програмісту, точно буде також комфортною як і самі лінзи. Переваги сучасних гідрогелевих лінз ви відчуєте одразу.
  • Але, обираючи лінзи враховуйте те, що, зазвичай монітор розташований дальше ніж книга, яку витаєте, чи відстань, на якій виконується певна робота руками. А взагалі краще мати пару комплектів лінз для різних випадків.

P.S. Зупинивши свій вибір на контактних лінзах, не забудьте про розчин для лінз купити аби убезпечити їх від не правильного зберігання чи використання.

Рубрика «Разное»
2022-12-22 • Просмотров [ 182 ]


 Похожие публикации