Так, як світ криптовалюти - це ще досить нове поняття, зіштовчуючись із ним починає виникати багато запитань, адже інформації, особливо достовірної, не так і багато. 

У цій статті ми коротко опишемо основні моменти, які необхідно розуміти при бажанні опанувати нову для себе сферу й вийти на ринок криптовалют.

Що таке криптовалюта?

Криптовалюта - це цифрова або віртуальна валюта, яка існує у лише мережі, інформація про транзакції з якою зберігаються у загальній системі даних - блокчейні. 

Існують декілька видів криптовалют, які відрізняються між собою методами створення та своїм функціоналом. Існують наступні види криптовалют:

  • біткоіни, 
  • альткоіни, 
  • токени,
  • стейблкоіни.

Курс криптовалют можна подивитися на будь-якій платформі для її торгівлі. Для новачків рекомендується піти більш легким шляхом та зареєструватися на біржі криптовалют, на якій є можливість безпечно освоїти ази торгівлі.

Які основні поняття слід знати перед торгівлею криптовалютою?

Перед торгівлею слід ознайомитись з наступними поняттями:

  1. Біржовий стакан - графік з виставленими ордерами на покупку та продаж криптовалюти. Курс якої змінюється кожну секунду.
  2. Ордер або пропозиція на покупку та продаж криптовалюти - поняття, яке формує попит на той чи інший вид криптовалюти. Його слід дуже гарно вивчити, а розбиратися з видами та особливостями ордерів краще на тій платформі, на якій ви збираєтесь торгувати.
  3. Волатильність криптовалюти - різниця у зміні вартості криптовалюти. 
  4. Аналіз ринку - основи трейдингу. Адже бездумне інвестування не може принести гарних результатів.

Від чого залежить курс криптовалюти?

Прийнято вважати, що зміни курсу криптовалют залежать від змін курсу першої у світі криптовалюти - Біткоіну. А ціна Біткоіну залежить від світових змін у політиці, економіці й, звичайно, від дій китів - інвесторів, які володіють більшою частиною усіх криптовалют.

Яку платформу для торгівлі криптовалютою обрати інвестору без досвіду?

Біржа криптовалюти - поки що єдина платформа, на якій інвестор без досвіду почуватиме себе максимально комфортно. Проте обирати потрібно саме централізовану криптовалютну біржу.

Адже на ній він може перечитати всі часті питання, передивитися статті у блозі та соціальних мережах біржі, приєднатися до відкритих груп з такими ж користувачами, як і сам та звернутися до служби підтримки.

Рубрика «Бизнес»
2022-08-31 • Просмотров [ 68 ]


 Похожие публикации