Можливо ви теж пам'ятаєте ті часи, коли у вишах тільки з'явилась спеціальність "Маркетинг" і більшість, у тому числі й самі викладачі, не у повній мірі розуміли про що йдеться. Але, майже одразу почався бум бажаючих на цю спеціальність. На запитання - чому вас приваблює маркетинг, абітурієнти відповідали: це щось нове; я хочу заробляти багато грошей; всі йдуть і я теж. Навіть говорили таке: тут легко вчитись (і це було правдою, оскільки мало хто розумів, що викладати). Потім намітився спад попиту у абітурієнтів та їх батьків на цю спеціальність. І причина була банальною: щоб стати успішним за цим напрямом потрібно було не тільки багато знати але й мати талант маркетолога. А сьогодні ми знову спостерігаємо зростання попиту на навчання маркетингу, але уже у іншому форм-факторі. У той час коли в університетах попит падає, через формальність навчальних програм, зростає попит на практичні курси SMM - маркетинг в соціальних мережах, акцент на яких у використанні інтернет-можливостей для бізнесу.

У чому полягає секрет затребуваності SMM

Тут слід зазначити, що соціальні мережі значно перерозподілили інтернет-трафік. Таким феноменом одразу почав користуватися бізнес. Завдяки соцмережі ви можете розпочати продаж вашого товару набагато швидше ніж у звичайній локальній інтернет-крамниці. Якщо є стартова цільова аудиторія, яку може зацікавити ваш товар, то цикл від анонсу до початку продаж може вимірюватися ліченими хвилинами. То SMM панацея бізнесу? Не зовсім, оскільки постійно зростає конкуренція. Бажаючих багато, але не усі розуміють як продавати ефективно. Тому є попит на курси де вчать. Але знову ж таки, слід розуміти на яких курсах вам будуть розповідати теорію, як в університеті, а де є таргетинг навчання одразу на практичну реалізацію і результат. У SMM важливим є власний досвід, відчуття навіть, що схоже на певну магію чи мистецтво продавати. Ось це і є секрет SMM - чи ти відчуваєш, що так потрібно зробити аби був успіх чи ні. Тим не менше, мають бути і базові розуміння технологій Social Media Marketing. Таким чином маємо формулу:

SMM = знання + практика + досвід

То як таки стати успішним SMM-щиком? -запитаєте ви, якщо дочитали сюди. Найкраща відповідь, на нашу думку, представлена схемою, яку ми запозичили на сайті СreativeSMM.com.ua, який пропонує практичний курс "SMM на 100%".

smm курс

Отже вам слід опанувати і розуміти:

  • Цілі - чого ви хочете досягти.
  • ЦА - цільова аудиторія, хто потенційно є вашим клієнтом.
  • Стратегія - залежно від перших двох пунктів, яку обрати стратегію досягнення цілей.
  • Просування - розуміння методів для реалізації стратегії.
  • Реклама - засоби налаштування рекламних оголошень.
  • Звітування - як писати звіти та як їх читати.

Рубрика «Бизнес»
2022-08-23 • Просмотров [ 93 ]


 Похожие публикации