Наявність готових штор у ваших кімнатах або вітальні дуже корисно в тому сенсі, що вони приносять додаткову цінність декору, крім своєї практичної ролі. Ці аксесуари набувають повного значення, коли кольори ідеально гармонують з атмосферою. Це передбачає, що важливо вибрати колір штор відповідно до кольору стін. Також при виборі треба врахувати привабливість карнизів для штор, та щоб виріб мав зручний метод кріплення.

Але, окрім естетичного вигляду, штори та їх колір мають і практичне значення. Особливо це актуально в умовах, коли ті ж самі програмісти чи фрілансери працюють віддалено, з дому. Також важливим колір штор буде і для відео-блогерів, які записують своє відео. Так, ви здогадались, що мова про те, що штори можуть бути фоном для відео. На додачу колір штор є важливим для створення робочої атмосфери та для безпеки та відпочинку очей, які у програмістів увесь час перевантажені через роботу з екраном комп'ютера..

На який колір штор зробити ставку для білих стін?

З точки зору декору та персоналізації білі стіни пропонують численні переваги. Вони легко поєднуються з будь-якою колірною палітрою. При цьому слід зазначити, що деяким кольорам не варто віддавати перевагу. Наприклад, якщо це ваша спальня, вам слід уникати занадто яскравих кольорів (червоно-червоний тощо), оскільки вони не стимулюють сон. Навпаки, краще робити ставку на ніжні відтінки і пастельні тони. Вони мають перевагу в тому, що роблять вашу кімнату спокійним місцем для відпочинку. Наприклад, синій колір буде вітатися в спальні. Можна наважитися на інші більш приємні відтінки. Якщо потрібно, не соромтеся зайти на сайт, де ви можете знайти штори всіх кольорів, щоб краще зробити свій вибір.

Крім того, якщо мова йде про вітальню з білою стіною, червоні і жовті штори можуть наелектризувати атмосферу рами. Ці аксесуари також можуть бути шоколадного кольору, щоб ідеально прикрасити вашу вітальню. Для м’якого вибору зробіть ставку на білі, сірі та бежеві штори.

Які кольори штор для сірих стін?

Для сірої вітальні можна зупинитися на білих шторах. Вони мають перевагу приносити світло у ваше житлове середовище. Якщо ви хочете створити легкий настрій, зупиніться на світлих, кремових і бежевих відтінках. Крім того, якщо сірий колір вашої вітальні відносно темний, не пробуйте чорний колір. Справа в тому, що такий вибір тільки збільшить загальну непрозорість. З іншого боку, якщо вікна пропускають значні пучки світла, а стіни мають сірий відтінок, для штор чудово підійде чорний колір. У цьому випадку цей колір додасть вашому оздобленню більше елегантності, не затемнюючи його. Так само вам вдасться створити оригінальний контраст у своїй вітальні.

Рожеві чи жовті штори для ідеальної гармонії

Як і білі стіни, сірі також пропонують багато можливостей, коли справа доходить до кольору штор, але це буде відрізнятися залежно від ваших цілей. Якщо ви хочете ідеальної гармонії в інтер'єрі, зверніться до рожевих штор. Жовтий ідеально поєднується з сірим. Його найбільшою перевагою є те, що він доступний у різноманітних тонах. Цей фактор дозволяє внести оригінальний штрих у вашу спальню чи вітальню.

Перевага цих кольору особливо помітно взимку. У вас буде враження, що сонце заходить у вашу кімнату. Це просто заряджаючий ефект.

Нарешті, можливий вибір інших кольорів штор, але все буде залежати від кольору ваших стін і ваших меблів. Щоб зробити ідеальний вибір, ми рекомендуємо вам надихнутися таблицею кольорів, щоб знайти кольори штор, які ідеально поєднуються з вашими стінами. При такому підході ви точно не створите набір кольорів, який може зіпсувати ваше прекрасне оздоблення інтер'єру.

Рубрика «Бизнес»
2022-12-17 • Просмотров [ 69 ]


 Похожие публикации