Сучасний світ - це постійні зміни, які переходять у віртуальний простір. І те, що зараз популярно буде не актуальним через 10 років. Аналогічно із лазером, який наносить будь-яку мовну розкладку на клавіатуру. 

Раніше, коли його ще не існувало люди використовували наліпки та маркери, що було зовсім не практично. Наклейки відклеювалися, втрачали чіткість, псували естетичний вигляд, а маркер просто витирався. В результаті клавіатура і цей ноутбук виглядали просто жахливо. Однак, життя покращилось, коли з’явився цей самий лазер. Будь-яка мова, дизайн чи інші особливості - усе втілюється в реальність. Головна перевага - це те, що після процедури гравіювання ноутбук залишається цілим і неушкодженим. Це тому, що механічний контакт відсутній. На поверхню впливає лише лазерний промінь, без додаткових хімічних засобів та матеріалів. Тому розглянемо плюси цієї процедури:

  • оперативність;
  • безпека для техніки;
  • індивідуальний дизайн;
  • точність;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • проникнення навіть у важкодоступні ділянки;
  • доступне співвідношення якості та ціни;
  • ви можете спостерігати за роботою майстра.

Лазер наносить зображення з точністю до мікронів, і всі літери виглядають якісно та естетично. Чим тонше промінь, тим чіткіше зображення. Символи нанесені лазером - чіткі, не витираються, не вигорають, не деформуються та акуратні. 

Як відбувається гравіювання?

Гравіювання клавіатури лазером - це нанесення необхідних літер за допомогою лазерного променю на спеціальному верстаті, який називається гравер. Така процедура робиться так: на гравер кладеться клавіатура або ноутбук і після цього майстер вибирає мовний макет, наданий клієнтом або який підходить до моделі пристрою. Далі запускається процес нанесення гравіювання, він проходить в автоматичному режимі, при якому відсутні помилки та шлюб.

При нанесенні лазера випаровується верхній шар пластику, тим самим змінюючи його структуру та колір. Зображення виходить якісним та яскравим. Але, існує певна закономірність у процесі: що тонше лазерний промінь, то чіткіше виглядає картинка.

Найважливіше у процесі – ваш ноутбук буде у безпеці, і для лазерного нанесення не потрібно розбирати клавіатуру чи знімати з неї окремо клавіші.

Гравіювання клавіатури в Києві

Запчастини для бренду Apple можуть бути не оригінальними, оригінальними та хороша копія. Відрізняються вони у функціональності деталей, стійкості та звісно в ціні. Не оригінальна запчастина може давати збої при спорідненні: регулярні сповіщення, блокування тощо. Хороша копія дозволяє без проблем користуватися смартфоном, але ми рекомендуємо замінити зламані деталі на оригінальні. Насамперед, ваш телефон виконуватиме свою роль ще тривалий час. 

Сервісний центр 2Mac пропонує чималий вибір запчастин для ремонту Applе: дисплеї, батареї, кнопки гучності, клавіатури,  шлейфи тощо. Перед відправкою логісти 2Mac старанно перевіряють та обережно пакують комплектуючі. Таким чином, можна бути впевненим, що техніка надійно доїде до місця призначення. Також у них можна замовити гравіювання клавіатури будь-якою мовою. Тут працюють професіонали понад 10 років досвіду і вони надають гарантію на послуги від 3 місяців.

Рубрика «Технологии»
2022-11-20 • Просмотров [ 41 ]


 Похожие публикации