Опанування англійської мови де-факто стає трендом, але кожен має свої мотиви для цього. Читачі нашого сайту зазвичай вивчають англійську з огляду на потреби професійної діяльності. І хоча більшість таки вивчали мову і в школі і в університеті, тим не менше у мотивованих людей є розуміння, що отриманих знань недостатньо, а тому вони записуються на курси англійської мови, щоб продовжити навчання. Так дійсно, мова забувається, якщо ти не використовуєш свої знання постійно. Більш того, у кожного можуть бути різні акценти під час вивчення іноземної мови залежно від потреб та професійного спрямування.

Чому айтишники вивчають англійську?

  • Потреба розуміння та висловлювання під час спілкування із роботодавцями та коллегами з іноземних компаний.
  • Необхідність читати професійну літературу та технічну документацію.
  • Необхідність створювати технічну документацію, інтерфейси, контент для софта та створюваних сайтів.
  • Можливість приймати участь у міжнародних конференціях.
  • Хтось можливо мріє про релокацію до країни, де знадобиться англійська для постійного спілкування.
  • Є й такі, хто мріє читати світову класику не у перекладі, але таких малувато.

Поради програмістам, які вчать англійську мову

Так, йдеться про типову помилку, яка викликана саме професійною діяльністю програмістів. Зазвичай перевага віддається різним комп'ютерним програмам, застосуванням чи відео-курсам, у тому числі безкоштовним, яких в інтернеті нескінченна кількість. І тут може бути два варіанти: або цей безкоштовний контент не дуже якісний і вас потім ніхто так і не розуміє, коли ви намагаєтесь спілкуватися вашої англійською; або ж ви витрачаєте надто багато часу на навчання з мінімальним результатом. Так, комп'ютерні тренажери, онлайн-тести чи інші засоби можна використовувати, але як доповнення до вашого навчального процесу та для того, щоб постійно бути у зануренні. Але без живого спілкування з викладачами, які запропонують оптимальні методики саме для вас, визначать ваш початковий рівень знань, та зрозуміють яким чином вас можна швидко навчити та визначать пріоритети у навчальному контенті не обійтись для досягнення значного результату.

ЕnglishDom - курси

Вивчай англійську разом з ЕnglishDom

Для кращого розуміння зазначеної тут помилки, враховуючи нашу специфічну самовпевнену читацьку аудиторію, наведемо зрозумілий приклад. Згадайте, коли ви починали вивчати ту чи іншу мову програмування, то досить швидко змогли написати свою першу програму, якщо це була ваша не перша мова програмування. Але, через деякий час, якщо ви продовжили вивчати мову, ви, дивлячись на свою першу програму, не могли стримати посмішки через те, як примітивно ви реалізували ту чи іншу операцію чи функцію. Теж саме із англійською та варіантом самостійного вивчення: ви не маєте на початку достатньої інформації щоб розуміти проблему комплексно. Ви спрямовуєтесь на якісь окремі теми, синтаксичні конструкції, але це все призводить до примітивізму у знаннях. А є ще й інша проблема: якщо людина щось завчила не правильно сама, то потім її набагато важче перенавчити, ніж якби усе с самого початку робилось правильно. Тому не слід експериментувати, а слід записатися на курси, знайти собі персонального викладача чи репетитора у компанії ЕnglishDom і мати впевненість у результаті.

Рубрика «Репетиторы»
2022-06-27 • Просмотров [ 114 ]


 Похожие публикации