У ветеринарному бізнесі, де потрібно об'єднувати різні аспекти діяльності та керувати клієнтською базою, використання профільної CRM стає необхідністю. Розробка власної CRM системи може коштувати від 70 тисяч гривень, а також треба враховувати вартість обслуговування, але це не завжди економічно виправдано, адже на ринку вже існують готові рішення. Ці програми враховують усі нюанси ветеринарного бізнесу і пропонують доступну абонентську плату. Вартість CRM для ветеринарних центрів виходить невеликою, при цьому ПЗ дозволяє об'єднати будь-яку кількість співробітників у єдину мережу та масштабувати бізнес за потреби, просто змінивши тарифний план.

CRM ENOTE

Вартість підписки на сервіс для ветеринарної клініки vs ціни на звичайну CRM для медзакладів

Вартість програмного забезпечення (ПЗ) значно варіюється залежно від обраного постачальника послуг, типу пакета послуг та принципів технічної організації системи. Загальні програми, які не спеціалізуються на конкретних потребах ветбізнесу, зазвичай коштують дешевше. Однак, їх основна проблема полягає у неможливості врахувати специфічний функціонал, що необхідний для цієї сфери діяльності.

Наприклад, стандартна CRM-система для лікарні не зможе надати можливості для детального введення даних про тварину, таких як:

  • вид тварини;
  • порода;
  • інформація про дату народження тварини з відміткою, чи вона точна або приблизна, що важливо для планування графіка щеплень.

CRM ENOTE

Також у картці кожної тварини необхідно прописувати контактні дані власника, для чого потрібні спеціальні поля в ПЗ. Ось чому важливо використовувати спеціалізоване програмне забезпечення з самого початку.

Наприклад, тарифи CRM ENOTE, спеціального ПЗ для ветеринарного закладу, пропонують зручну систему оплати – один платіж кожні 3 місяці. Це не становить великого навантаження на бюджет компанії, при цьому забезпечує повний доступ до необхідних сервісів та повну автоматизацію виробничих процесів. Вибір такого роду рішень дозволяє оптимізувати роботу ветеринарних клінік, зі змогою надання максимально комфортного обслуговування.

Які ціни на CRM-системи в області ветеринарії?

Професійні компанії, які пропонують спеціалізоване програмне забезпечення, зазвичай пропонують тестування своїх продуктів безкоштовно протягом певного періоду. Тестовий період дозволяє користувачам ознайомитися з усіма опціями та функціоналом ПЗ перед прийняттям рішення про підписку на платний тариф.

CRM ENOTE

Наприклад, тестовий період до системи ENOTE надається на 1 місяць, а ціни на ветеринарну програму формуються за таким принципом:

  1. Залежать від кількості користувачів у системі — за три місяці користування ціна становить приблизно 1650 гривень за кожного користувача.
  2. Опція CRM із використанням окремого серверу – пропонує можливість одночасної роботи для 20 користувачів та реєстрації до 40 осіб. Такий тариф коштує близько 12900 гривень на місяць. Наступні тарифні плани дозволяють збільшувати кількість людей, які можуть працювати в системі одночасно та загалом.
  3. Для мережевих ветеринарних закладів існує можливість створення власного сервера в зручній локації для клієнта. У цьому випадку компанія бере на себе відповідальність за налаштування, адміністрування та забезпечення безпеки системи. Вартість таких послуг визначається індивідуально, виходячи з потреб та обсягів потрібної системи.

Рубрика «Софт»
2023-12-13 • Просмотров [ 140 ]

Оценка - 0.0 (0)

 Похожие публикации