Програмування під Android для початківців. Урок №12. Spannable

В цьому уроці ми розглянемо інтерфейс для стилізації тексту Spannable.

Урок 6. Малювання в Scratch

У KTurtle можна було організувати взаємодію програми з користувачем лише за допомогою діалогових вікон. У Scratch можна використовувати миша і клавіатуру. Для наочної ілюстрації цих можливостей імпортуємо з бібліотеки Scratch об'єкт Drawing pencil (малює олівець) він знаходиться в каталозі Things (Речі).

Програмування під Android для початківців. Урок №16. Parcelable. Передаємо об'єкти

В цьому уроці ми розглянемо процес передачі об'єктів від однієї активності до іншої.

Урок 7. Діалог з програмою

Мови програмування по суті виконують ті чи інші операції над даними (числами, рядками, списками та ін.). Ці дані в програму може "Закласти" програміст або ж вони будуть надходити від користувача в процесі виконання програми. Наприклад, якщо програма виконує множення числа на саме себе, то це число може бути отримано від користувача. щоб користувач ввів число, повинна виконатися якась вбудована команда, що надає інтерфейс для введення даних.

Типові завдання ЗНО. Многочлени.

Цього разу ми розкажемо про многочлени, множення одночлена або многочлена на многочлен

Урок 8. Створення об'єктів і костюмів

Зазвичай Scratch поставляється з великою колекцією готових спрайтів і фонів. Новачки в Scratch охоче ними користуються. Але що робити, якщо ви придумали якийсь сценарій або програму, для якої потрібні об'єкти, яких немає? їх можна намалювати самостійно в середовищі Scratch.

Цикли на Blockly

Цикли на Blockly

Урок 1. Знайомство зі Scratch

Додаток Scratch іце нтерпретована динамічна візуальна мова програмування. Середа Scratch дозволяє робити дуже багато незвичайних речей. Тому її інтерфейс (Зовнішній вигляд після запуску) досить складний та унікальний. Але якщо приділити достатньо уваги та часу принципам роботи в Scratch, зрозуміємо як самостійно складати програми і створювати нескладну анімацію, то нам відкриються великі та безмежні простори для самостійного творчості та дослідження цієї цікавої програми.

Про візуальне програмування та Google Blockly

Основні поняття про візуальне програмування та Google Blockly.

« 1 2 ... 121 122 123 124 »
Новое в библиотеке
Лучшее на сайте
Рекомендуем
Анекдоты и фразы